تعداد جلسات:

10 جلسه

 

توضیحات:

همه می‌دانیم که برای رسیدن به موفقیت می‌بایست پیوسته تلاش کرد. خیلی‌هامون هم بی‌وقفه در حال تکاپو برای رسیدن به خواسته‌هایمان هستیم. اما معمولا وقتی به خواسته‌ها‌یمان می‌رسیم یا...... 

دیر شده و یا بعد از رسیدن متوجه شده‌ایم که این هدف، خواسته حقیقی ما نبوده‌ است. در واقع به جای لذت بردن از موقعیت کسب شده، پیوسته در پی خواسته‌های جدید راه میفتیم و این دور باطل، بدون فرصت لذت بردن از زندگی، همچنان ادامه پیدا می‌کند.
ما با اتکا به 25 سال تجربه مدیریت در بخش خصوصی و 10 سال ارائه آموزش‌های خودشناسی و مدیریت و دیدن بازتاب آن‌ها، به جای آموزش مباحث تئوری و فلسفه‌بافی‌های بیهوده، همواره سعی داشته و داریم که با استفاده از تکنیک‌های کاربردی موجود و تکنیک‌های جدیدی که بر پایه سیستم روان تدوین و تدارک دیده شده، استعداد و اقتدار مشارکت‌کنندگان در دوره‌ها را به خودشان شناسانده و ایشان را به اهدافشان نزدیکتر کنیم.
امید داریم در این دوره نیز همانند دوره‌های پیشین، همراهانمان اقتدار خود را بیابند.

مباحثی که در این دوره تدریس می‌شوند:

تله روابط
روابط انسانی پیوسته بر اساس نیازهای متقابل بوده و هست. مشکل در روابط زمانی پیش می‌آید که ما واقعا نمی‌دانیم بر چه اساسی رابطه‌ای را ایجاد یا قطع میکنیم. شناخت تله روابط کمک میکند که روابط را هوشمندانه تر نگاه کنیم.
عزت نفس
همه ما دارای ارزشهایی هستیم که اکثرا از دید خودمان هم پنهان است. پیدا کردن عزت نفس به ما کمک میکند ارزشهای حقیقی خودمان را شناخته و از آنها بهترین بهره را ببریم.
اعتماد به نفس
یکی از شرایط ذهنی است که شخص در آن به خاطر تجربه‌های قبلی، به توانایی‌ها و استعدادهای خود در انجام موفقیت‌آمیز کارها، اعتماد و باور دارد. آیا تجربه‌های قبلی شما این قدرت را برای شما ایجاد میکند که بتوانید هر کاری را که دوست دارید، به صورت موفقیت آمیز انجام بدهید؟ اگر انجام میدهید، تبریک میگویم. شما اعتماد به نفس مناسبی دارید و اگر کارهایی که دوست دارید را نمیتوانید انجام بدهید، کمی بیشتر باید روی اعتماد به نفس خود کار کنید.
تعادل جسم و روان :
همان گونه که روابط بین انسان‌ها باعث شادی، غم، قدرت و یا ضعف روانی یکدیگر میگردد، رابطه بین جسم و ذهن هم به صورت بسیار قدرتمند‌تر تحت تاثیر یکدیگر میباشد. ایجاد تعادل در هر کدام از این موارد میتواند به متعادل شدن دیگری بی‌انجامد.
شناخت نظام باورها
باورها، مهمترین عامل حرکت یا ایستایی ما در انجام امور زندگی هستند. تنها با شناخت، حذف و یا ایجاد آگاهانه باورها هست که میتوانیم مقتدرانه مسیر رشد و موفقیت را طی کنیم.
تصمیم گیری هوشمندانه
به طور قطع انتخابی خوب است که دستاورد آن لذتی درونی و طولانی را در پی داشته باشد. پس چه چیزی باعث میشود که پس از رسیدن به هر هدف، فقط برای مدت کوتاهی خوشحال بوده و پس از آن شرایط زندگی به حالت قبلی خود برمیگردد. تصمیم گیری هوشمندانه موهبتی است که به ما فرصت پیدا کردن انتخاب‌های درست را میدهد.
«در این دوره با هم پله های موفقیت را طی می‌‎کنیم»
تماس با ما:
09906310014


t.me/shafayedarun

insta:SiamakAmirafsar